KREDYTY POŻYCZKI RYBNIK WODZISŁAW RACIBÓRZ JASTRZĘBIE

Dodane: Czwartek, 15 Marzec, 2018  14:26

Opis oferty:

Kredyty NA ŚLĄSKU.Bezpłatne porównanie ofert.

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na remont, naprawę samochodu czy inne nagłe wydatki? Dziś sprawdzimy, czy można łatwo otrzymać kredyt. Podpowiemy również gdzie pożyczyć pieniądze i uzyskać je na najlepszych warunkach.

Jak pożyczają Polacy?

Kiedyś byliśmy przyzwyczajeni do tego że po mały kredyt szło się do placówki Banku w którym mamy konto. Dzisiaj Polacy coraz częściej korzystają z tzw. chwilówek. Najczęściej jest to spowodowane tymczasowym brakiem gotówki w portfelu.Uzyskanie 1000zł online stało się dzisiaj dziecinnie proste i szybkie ale pożyczanie w ten sposób na dłuższą metę może doprowadzić domowy budżet do ruiny.

Interesuje mnie kredyt – jakie dokumenty muszę skompletować?

Podstawowym dokumentem do ubiegania się o kredyt czy pożyczkę jest ważny dowód osobisty i najczęściej dokument potwierdzający osiągany przez nas dochód. Czasem na zaświadczenie o dochodzie trzeba długo czekać więc naszym Klientom możemy zaproponować przedstawienie wyciągu z konta lub druku RMUA lub PIT od pracodawcy.To znacznie ułatwia proces przyznania finansowania.
Mam już kredyt gotówkowy. Czy mogę płacić niższą ratę?

Jest to możliwe. Oferty banków się zmieniają i warto zainteresować się tą możliwością. Naszym Klientom jesteśmy w stanie zaproponować szereg atrakcyjnych rozwiązań dzięki którym mogą zaoszczędzić i płacić miesięcznie mniejszą ratę.

Co to jest kredyt konsolidacyjny? Czy jest on korzystny?

Kredyt konsolidacyjny daje możliwość połączenia kilku miesięcznych rat w jedną płatność. Dzięki temu Klient zamiast płacić kilka rat do kliku banków płaci tylko jedną w miesiącu i w jednym terminie tylko w jednej instytucji. Celem takiego zabiegu często jest też poprawienie płynności finansowej Klienta i podreperowanie domowego budżetu. Znalezienie odpowiedniej oferty może być bardzo korzystne i pozytywnie wpływać na domowe finanse.

Czy mogę dobrać dodatkową gotówkę przy konsolidacji?

Jeśli Klient ma taką potrzebę i zdolność kredytową ,przygotujemy ofertę odpowiadającą potrzebom naszego Klienta.

Jak pożyczać korzystnie?

Przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z proponowaną ofertą kredytu. Dobrze jest sprawdzić czy spełniamy kryteria do przedstawionej oferty. Dobrze jest też porównać wysokość raty w kilku miejscach jednakże samodzielne odwiedzenie kilku banków i wykonywanie zapytań do BIK może negatywnie odbić się na tym w jaki sposób będziemy postrzegani w banku. Jednym słowem odradzamy tą metodę. Żeby szybko i bezpłatnie sprawdzić ofertę mogą Państwo się z nami skontaktować. Nie trzeba wypełniać żadnych skomplikowanych formularzy ,wystarczy do nas zadzwonić.

Umów się na spotkanie z naszym Doradcą :
Biuro Kredytowe Consumer Credit

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
KREDYTY EKSPERT
Na Lento.pl od 06 wrz 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie